Po Polsku

Ideal Protein jest 4 etapową, medycznie zaplanowaną i profesjonalnie nadzorowaną formą tracenia nadmiaru wagi. Przy tej diecie człowiek przeciętnie traci 3-7 lbs tygodniowo. Proteinowa metoda tracenia wagi stabilizuje prace trzustki i poziom cukru w organizmnie podczas zachodzącego procesu jego spalania. Od rozpoczęcia kuracji do jej zakończenia jesteśmy z tobą aby uświadomić ci, że własnie Ideal Protein jest sposobem na przejście do zdrowego żywienia i stylu życia oraz kontroli wagi ciała.

Agnieszka Zakreta-Iskra – Ideal Protein Certyfikowany Diet Coach

Od kilku miesięcy walczyłam z nadwagą , która pozostała po urodzeniu dwójki dzieci . Nie mogłam powrócić do swojgo poprzedniego wyglądu. Wydawało mi się, że nie zbliże się nigdy do wagi, którą miałam, kiedy zdobyłam między innymi tytuły: Miss Tourism International 1999 w Malazjii czy Miss Illinois USA w 2003. Starałam się na wiele sposobów stracić zbędne kilkogramy, próbowałam stosować różne diety ale niestety wszystko było mało skuteczne. Efekty były mizerne a ja źle czułam się sama ze sobą. Kiedy poznałam zasadę działania Ideal Protein, która nie tylko powoduje strate wagi, ale również strate tkanki tluszczowej, poza tym reguluje prace narządów jak np. trzustki, wyrównuje poziom cukru a przede wszystkim nie wywołuje poczucia głodu wiedziałam, że będzie to moja ostatnia dieta. Przekonał mnie również do niej fakt, że jest to dieta monitorowana i nadzorowana medycznie a przy tym nie obciążona żadnymi dodatkowymi kosztami wynikającymi z tego faktu. Od początku do końca jej stosowania zagwarantowana jest również konsultacja certyfikowanego dietetyka.

Obliczyłam też, że nie wydam więcej pieniędzy niż wydaje na cotygodniowe moje wyżywienie, a wynik tego będzie widoczny bardzo szybko. W ciagu pierwszego tygodnia moja waga zmniejszyła się o 7 funtów. W ciągu 2 miesięcy straciłam ponad 20 funtów i wreszczcie zaczełam czuć sie komfortowo. Poza tym ta właśnie dieta wyrównała moje zapotrzebowanie na różne produkty. Nie odczuwam potrzeby zjadania czekolady czy słodkich ciasteczek, lodów i innych smakowitości, które zwykle nie pozwalają nam przejść koło nich obojetnie. Ta dieta stala się sposobem na przejście do zdrowego żywienia i kontroli wagi mojego ciała. Dlatego właśnie chce polecić Ideal Protein wielu osobom, które nie mogą sobie poradzić ze stratą zbędnych kilogramów, potrzebują szybko osiągnąć ładną sylwetke, poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.

TESTIMONIES

“Po powrocie z wakacji znacznie przytyłam . Nie mam czasu na systematyczne odchudzanie domowymi sposobami, chodzenie regularne do fitness klubu ze względu na prace i obowiązki rodzinne. Postanowiłam spróbować diety Ideal Protein. Efekt zaskakujący . W ciagu kilku tygodni straciłam 15 kg. Znajomi, którzy mnie spotykają nie mogą się nadziwić jak dobrze i młodo wyglądam.” – (Ula . lat 38)

“Mam dwoje wspaniałych dzieci. Ciąże spowodowały, że przez ponad rok utrzymywała sie nadwaga, wałki tluszczu i złe samopoczucie. Mój kręgosłup również zaczął to odczuwać. Po rozpoczęciu diety Ideal Protein już w ciągu tygodnia zauważyłam bardzo duże zmiany. Obecnie jestem 2 miesiące na tej diecie, czuje się bardzo dobrze, przeszły humoroidy, kregosłup przestał boleć, rozmiar large zamieniłam na small. Schudłam 15 kg.” (Ania . lat 37)

“W okresie menopauzy znacznie przytyłam. To stało się uciążliwe dla mojego kręgosłupa , jelit , dostałam przepukline, pokazały się żyłki na nogach. Gdy zdecydowałam się na diete Ideal Protein po 2 tygodniach schudłam 8 kg. Mam wiecej energii, kłopoty jelitowe zdecydowanie się zmniejszyły. Zauważyłam, że nie chce mi się tak jeść jak wcześniej, nie odczuwam głodu a ostatni posiłek o godz 7 wieczorem wystarcza do rana. Chce doprowadzić mój organizm do zdrowia i planuje jeszcze zmiejszyć wage, dzięki temu, że produkty Ideal Protein są urozmaicone, jedzenie jest smaczne a dieta nieuciążliwa.” – (Teresa . lat 60)

“Od wielu lat moja waga nie zmniejszała się . Ważyłem ponad 110 kg . Obciążało to mój kręgosłup. Po operacji doszedłem zaledwie do 102,7 kg. Zdecydowałem sie na diete Ideal Protein. Po raz pierwszy od długiego czasu już po tygodniu straciłem kilka kilogramów i moja waga obniżyła się po 3 tygodniach do 92 kg. Najważniejsze, że czuje więcej energii i mam lepsze samopoczucie. Mój budżet też nie ucierpiał, ponieważ nie wydaje więcej na jedzenie niż poprzednio.” – (Krzysztof . lat 64)

Disclaimer

Clean Healthy Smiles / Chicago is Authorized to use the Ideal Protein Weight Loss Protocol and Products. Please note: With relation to FTC guidelines regarding endorsements and testimonials – The testimonials on this website are those of the individual that is identified. Typical results vary up to 6 and 8 pounds lost during the first two weeks and up to 2 pounds per week thereafter when the Ideal Protein Weight Loss Protocol is followed properly. You should consult your physician or other health care professional before starting this or any other diet program to determine if it is right for your needs.

The Protocol

There are four phases in the Ideal Protein Weight Loss Protocol. During all four Phases you will receive one-on-one coaching, teaching you how your body gains weight and what you should be eating in order to maintain a balanced weight.

 

Copyright

Clean Healthy Smiles / Chicago is Authorized to Use the Ideal Protein Weight Loss Protocol and Products. The testimonials on this website are those of the individual that is identified, you should not necessarily expect to receive these results. Typical results vary from person to person and individual to individual when the Ideal Protein Weight Loss Protocol is followed properly. You should consult your physician or other health care professional before starting this or any other diet program to determine if it is right for your needs.

135 W Johnson Street Suite 2 Palatine IL 60067 – Phone: 847-358-1957
Copyright © 2018 Ideal Protein All rights reserved.